Tango in Antwerpen

< back to the complete list of milongas


Friday, January 31

Tango Alegre

De Koffiefabriek in concert | Friday's Tango AfterWork

21:00 - 02:00
De Koffiefabriek, Minderbroedersrui 49 | 2000 Antwerpen
MILONGA ANTWERPEN

La Luna vzw

Practica La Luna

21:00 - 00:00
August van de Wielelei 65, 2100 Antwerpen, Belgium
PRACTICA ANTWERPEN

Saturday, February 1

Art of Walk

Milonga @ Halfdiep

20:00 - 01:00
Zaal Halfdiep, Duffelse Steenweg 145 Kontich
MILONGA ANTWERPEN

Sunday, February 2

La Luna vzw

La Luna

16:30 - 21:30
August van de Wielelei 65, 2100 Antwerpen, Belgium
MILONGA ANTWERPEN

Friday, February 7

La Luna vzw

Practica La Luna

21:00 - 00:00
August van de Wielelei 65, 2100 Antwerpen, Belgium
PRACTICA ANTWERPEN

Saturday, February 8

El Centro

El Centro

20:00 - 01:00
Lange Lozanastraat 16 , 2018 Antwerpen
MILONGA ANTWERPEN

Sunday, February 9

Tangofabriek

Les voorafgaand aan salon

16:00 - 17:10
Noorderlaan 50 2060 Merksem
WORKSHOP ANTWERPEN
Tangofabriek

salon milonguero

17:00 - 22:00
Noorderlaan 50 2060
MILONGA ANTWERPEN

Friday, February 14

Tango Alegre

Friday's Tango AfterWork | De Koffiefabriek

21:00 - 02:00
De Koffiefabriek, Minderbroedersrui 49 | 2000 Antwerpen
MILONGA ANTWERPEN
La Luna vzw

Practica La Luna

21:00 - 00:00
August van de Wielelei 65, 2100 Antwerpen, Belgium
PRACTICA ANTWERPEN

Friday, February 21

La Luna vzw

Practica La Luna

21:00 - 00:00
August van de Wielelei 65, 2100 Antwerpen, Belgium
PRACTICA ANTWERPEN

Saturday, February 22

Tango Alegre

Saturday's Tango NightOut | De Koffiefabriek

21:00 - 02:00
De Koffiefabriek, Minderbroedersrui 49 | 2000 Antwerpen
MILONGA ANTWERPEN

Sunday, February 23

Estar Bien vzw

Milonga Milonguero "New Kwartier" (Dj Jack)

17:00 - 22:00
Slijkweg 5, 2180 Ekeren
MILONGA ANTWERPEN