Tango in Gent

< back to the complete list of milongas


Friday, December 14

Tangorrion

Guided Practica with Eva & Brenno @ Gent

PRACTICA
20:45 - 23:45
CC Meulestede Gent
Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Sunday, December 16

Tangorrion

Brunch Milonga @ Gent

MILONGA
11:00 - 15:00
CC Meulestede Gent

Friday, December 21

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Friday, December 28

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Monday, December 31

La Yumba

Practica la Yumba @ Melle (near Ghent) @ Gent

PRACTICA
18:30 - 20:00
Entre Cour & Jardin, Brusselsesteenweg 263, 9090 Melle, Belgium
La Yumba

New Year's Milonga la Yumba @ Melle (near Ghent) - Ben Willems @ Gent

MILONGA
20:00 - 05:00
Entre Cour & Jardin, Brusselsesteenweg 263, 9090 Melle, Belgium

Friday, January 4

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Saturday, January 5

Danshuis De Ingang vzw

Danshuis De Ingang @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Galveston, 3e verdieping, Hurstweg 8, 9000 Gent

Sunday, January 6

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
15:00 - 19:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Friday, January 11

Recuerdo

Initiation Tango @ Gent

WORKSHOP
20:00 - 21:15
De Berg, Abrahamstraat 13, 9000 Gent

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Friday, January 18

Recuerdo

Initiation Tango @ Gent

WORKSHOP
20:00 - 21:15
De Berg, Abrahamstraat 13, 9000 Gent

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Thursday, January 24

 

Ghent Tango Festival 2019 Grand milonga @ Gent

MILONGA
20:00 - 01:00
Cultural Center Meulestede, Meulestedekaai 29 - 30 9000 Gent
 

Ghent Tango Festival 2019 Opening Milonga @ Gent

MILONGA
20:00 - 01:00
Cultural Center Meulestede, Meulestedekaai 29 - 30 9000 Gent

Friday, January 25

 

Ghent Tango Festival 2019 Grand milonga @ Gent

MILONGA
21:00 - 02:00
Cultural Center Meulestede, Meulestedekaai 29 - 30 9000 Gent
Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Saturday, January 26

 

Ghent Tango Festival 2019 Grand milonga @ Gent

MILONGA
21:00 - 03:00
Cultural Center Meulestede, Meulestedekaai 29 - 30 9000 Gent

Sunday, January 27

 

Ghent Tango Festival 2019 Closing milonga @ Gent

MILONGA
19:00 - 01:00
Cultural Center Meulestede, Meulestedekaai 29 - 30 9000 Gent

Friday, February 1

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Saturday, February 2

Danshuis De Ingang vzw

Danshuis De Ingang @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Galveston, 3e verdieping, Hurstweg 8, 9000 Gent

Sunday, February 3

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
15:00 - 19:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Friday, February 8

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)