Tango in Gent

< back to the complete list of milongas


Friday, December 13

Polariteit VZW

Milonga de mis Amores

21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)
MILONGA GENT

Saturday, December 14

Nosotros Tango

Weekend Initiation Au Tango Argentino

15:00 - 17:15
BAyres53 Avenue du Bois de la Cambre 53, 1050 Ixelles
WORKSHOP BRUSSELS

Sunday, December 15

Nosotros Tango

Weekend Initiation Au Tango Argentino (Jour 2)

18:00 - 20:15
BAyres53 Avenue du Bois de la Cambre 53, 1050 Ixelles
WORKSHOP BRUSSELS

Friday, December 20

Polariteit VZW

Milonga de mis Amores

21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)
MILONGA GENT

Friday, December 27

Polariteit VZW

Milonga de mis Amores

21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)
MILONGA GENT

Friday, January 3

Polariteit VZW

Milonga de mis Amores

21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)
MILONGA GENT

Saturday, January 4

Danshuis De Ingang vzw

Tangosalon

21:00 - 01:00
Galveston, 3e verdieping, Hurstweg 8, 9000 Gent
MILONGA GENT

Sunday, January 5

Polariteit VZW

Polariteits Tangosalon

16:00 - 20:00
Tangoschool Polariteit, Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)
MILONGA GENT

Friday, January 10

Polariteit VZW

Salon Polariteit

21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)
MILONGA GENT

Friday, January 17

Polariteit VZW

Salon Polariteit

21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)
MILONGA GENT

Friday, January 24

Polariteit VZW

Salon Polariteit

21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)
MILONGA GENT

Saturday, January 25

Anibal & Valeria

MILONGA EL ABRAZO + WORKSHOP

18:00 - 01:30
Meerseniersstraat 14 9000 Gent
MILONGA GENT

Friday, January 31

Polariteit VZW

Salon Polariteit

21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)
MILONGA GENT

Saturday, February 1

Danshuis De Ingang vzw

Tangosalon

21:00 - 01:00
Galveston, 3e verdieping, Hurstweg 8, 9000 Gent
MILONGA GENT

Sunday, February 2

Polariteit VZW

Polariteits Tangosalon

16:00 - 20:00
Tangoschool Polariteit, Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)
MILONGA GENT