Tango in Gent

< back to the complete list of milongas


Friday, March 1

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Saturday, March 2

Danshuis De Ingang vzw

Danshuis De Ingang @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Galveston, 3e verdieping, Hurstweg 8, 9000 Gent

Sunday, March 3

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
15:00 - 19:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Friday, March 8

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Friday, March 15

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Friday, March 22

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Friday, March 29

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Friday, April 5

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Saturday, April 6

Danshuis De Ingang vzw

Danshuis De Ingang @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Galveston, 3e verdieping, Hurstweg 8, 9000 Gent

Sunday, April 7

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
15:00 - 19:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Friday, April 12

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Friday, April 19

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)