Tango in Gent

< back to the complete list of milongas


Saturday, April 20

Tango Factory

Week-end intensif d'initiation au Tango Argentin@ TANGO FACTORY @ Brussels

WORKSHOP
15:00 - 17:30
Rue Volta 8, 1050 Ixelles, Bélgica

Sunday, April 21

Tangorrion

Brunch Milonga @ Gent

MILONGA
11:00 - 15:00
CC Meulestede Gent

Tuesday, April 23

MG Tango

INITIATION DE TANGO ARGENTIN GRATUIT à GEMBLOUX

WORKSHOP
19:00 - 20:00
Centre Sportif Orneau Chaussée de Namur 28, 5030 Gembloux

Tango Amar

Cursus Argentijnse tango / halfgevorderden

PRACTICA
20:30 - 22:00
Tangobar Invitado

Friday, April 26

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Saturday, April 27

La Yumba

Algemene Vergadering - General Meeting @ Gent

WORKSHOP
18:30 - 20:00
Entre Cour & Jardin, Brusselsesteenweg 263, 9090 Melle, Belgium
La Yumba

Milonga la Yumba @ Ghent - Grégory Demerville @ Gent

MILONGA
20:00 - 01:00
Entre Cour & Jardin, Brusselsesteenweg 263, 9090 Melle, Belgium

Friday, May 3

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Saturday, May 4

Danshuis De Ingang vzw

Danshuis De Ingang @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Galveston, 3e verdieping, Hurstweg 8, 9000 Gent

Sunday, May 5

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
16:00 - 20:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Friday, May 10

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Friday, May 17

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Sunday, May 19

Tangorrion

Brunch Milonga @ Gent

MILONGA
11:00 - 15:00
CC Meulestede Gent

Friday, May 24

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Friday, May 31

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Saturday, June 1

Danshuis De Ingang vzw

Danshuis De Ingang @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Galveston, 3e verdieping, Hurstweg 8, 9000 Gent

Sunday, June 2

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
16:00 - 20:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Friday, June 7

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Friday, June 14

Polariteit VZW

Salon Polariteit @ Gent

MILONGA
21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)

Sunday, June 16

Tangorrion

Brunch Milonga @ Gent

MILONGA
11:00 - 15:00
CC Meulestede Gent