Tango in Gent

< back to the complete list of milongas


Friday, June 28

Polariteit VZW

Salon Polariteit

21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)
MILONGA GENT

Friday, July 5

Polariteit VZW

Salon Polariteit

21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)
MILONGA GENT

Friday, July 12

Polariteit VZW

Salon Polariteit

21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)
MILONGA GENT

Friday, July 19

Danshuis De Ingang vzw

Tangosalon

21:00 - 01:00
danshuis De Ingang, Hurstweg 8, 9000 Gent
MILONGA GENT

Polariteit VZW

Salon Polariteit

21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)
MILONGA GENT

Saturday, July 20

Danshuis De Ingang vzw

Tangosalon in Danshuis De Ingang met DJ BEN

21:00 - 01:00
Galveston, 3e verdieping, Hurstweg 8, 9000 Gent, België
MILONGA GENT

Sunday, July 21

Danshuis De Ingang vzw

Tangosalon met DJ Jean

15:00 - 19:00
danshuis De Ingang, Hurstweg 8, 9000 Gent
MILONGA GENT

Friday, July 26

Polariteit VZW

Salon Polariteit

21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)
MILONGA GENT

Friday, August 2

Polariteit VZW

Salon Polariteit

21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)
MILONGA GENT

Friday, August 9

Polariteit VZW

Salon Polariteit

21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)
MILONGA GENT

Friday, August 16

Polariteit VZW

Salon Polariteit

21:00 - 01:00
Verkortingstraat 55, 9040 Sint Amandsberg (Gent)
MILONGA GENT